Hakkımda

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nü bitirdikten sonra Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü'nde yüksek lisansa başladım. Burada eğitim alırken çalışma yaşantısının zorluklarının kişinin mutluluğunu etkileyen önemli bir faktör olduğunu fark ettim ve kişinin ruhsal durumunu incelemek amacıyla Psikologların Mobbing Algısı ve Depresyon, Anksiyete ve Tükenmişlik Sendormuyla İlişkisi konulu bir tez çalışması yaptım ve onur derecesi ile yüksek lisans eğitimimi tamamladım.

Yüksek lisans eğitimim sırasında üniversitenin psikolojik danışmanlık biriminde çalışarak hem bireysel hem de grup terapisi alanında deneyim kazanmış oldum. Ayrıca okulun çeşitli kulüplerinde yer almakla beraber 6 ay boyunca bir sosyal dayanışma grubunda gönüllü olarak psikologluk yaparak şiddet mağduru kadınlarla çalıştım.

Üniversitede aldığım eğitimlerin yanı sıra cinsel terapi ve yeme bozukluklarında terapötik yaklaşım eğitimleri ile birlikte projektif ve objektif testler eğitimlerini de aldım.

Klinik çalışmalarda Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) ekolünü takip etmekte olup odak olarak yetişkin ve ergen bireylerle çalışmaktayım.

Randevu almak için randevu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.